У вересні частина внутрішньо переміщених українців отримає підвищені виплати – на 2093 гривні більше. Кому пощастить, повідомляється на офіційній сторінці Пенсійного фонду у соціальній мережі facebook.

Додаткову виплату отримають пенсіонери з-поміж ВПО, які недоотримали пенсії за минулі періоди. У зв'язку з цим було збільшено бюджет ПФУ. У вересні на ці виплати направлено 536 мільйонів гривень.

ПФУ. Фото: скрін youtube

"Пенсіонерам з числа ВПО, у пенсійних справах яких обліковуються пенсії, невиплачені за минулі періоди, додатково виплачено по 2093,00 грн (розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність). Такий особливий порядок виплати сум пенсій за минулі періоди особам з числа ВПО визначено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1165", - повідомили у відомстві.

Внутрішні переселенці. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск""

Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта"

Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

У Пенсійному фонді зазначили, що наступну виплату пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб буде здійснено у жовтні цього року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як не втратити стаж та майбутню пенсію: протягом якого періоду українцям потрібно оцифрувати трудову книжку.

Також наш портал інформував, гуманітарка, виплати та кошти на ремонт: список фондів та організацій, які зараз готові допомогти українцям.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, виплати в Україні: які надбавки пенсіонери отримують автоматично, а за якими потрібно звертатися особисто.