Українці можуть забути про паперову тяганину при зверненні за субсидією. Механізм оформлення допомоги максимально спростили. Деталі розкрили у пресслужбі Міністерства соціальної політики.

Претенденти на субсидію можуть скористатися спрощеним механізмом оформлення допомоги. У такому разі Пенсійний фонд самостійно візьме необхідну інформацію з реєстрів, і людині не доведеться збирати довідки та подавати декларацію.

Субсидії. Фото: скриншот Youtube

"Ви можете подати спрощене звернення, без збирання довідок і витрачання часу на заповнення декларації. У такому випадку заяву і декларацію Пенсійний фонд оформить самостійно, на підставі інформації, яка наявна в офіційних реєстрах", - йдеться у повідомленні.

ПФУ. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів

Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми

Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі

Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води

Показати ще

У Мінсоцполітики попередили, що подати повний пакет документів може знадобитися особам, які мають особливі обставини, які мають враховуватися під час надання субсидії як виняток. Наприклад, коли в будинку мешкає менше людей, ніж фактично зареєстровано.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, прийшло лихо, звідки не чекали: кого з українців можуть змусити повернути частину субсидії.

Також наш портал інформував, українці залишаться без субсидій навіть влітку: кому з громадян нізащо не отримати допомогу від держави.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, неуважність може коштувати половини пенсії: як змінити дані про страховий стаж через інтернет.