Повірка квартирних лічильників води - обов'язкова процедура, від якої залежить правильність нарахувань у платіжках. Коли її потрібно проводити, розповіли на facebook-сторінці "Ірпіньводоканалу".

Водоканальники нагадали, що зі структури тарифів на центральне водопостачання було вилучено витрати, пов'язані з повіркою та ремонтом квартирних лічильників абонентів. Тепер плата за процедуру – турбота споживача.

Лічильник води. Фото: скрін youtube

"Повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів. Нині повірити лічильник можна без демонтажу звернувшись до будь-якої організації, яка уповноважена на здійснення повірки квартирних приладів обліку води", - йдеться у повідомленні.

Проводити повірку лічильників українці зобов'язані кожні 4 роки. Про дату наступної перевірки можна дізнатися, ознайомившись з інформацією у паспорті приладу обліку.

Популярні новини зараз

Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара

Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних

Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими

Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці

Показати ще

Повірка лічильника Фото: скрін youtube

Якщо лічильник не пройде перевірку у встановлений термін, то споживача можуть очікувати неприємності. Зокрема, постачальник послуг вважатиме показники такого приладу недійсними та розрахунок платіжок буде здійснюватися за іншими правилами.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, водоканальники почали формувати "чорні списки" споживачів: кому перекриють воду.

Також наш портал інформував, доведеться митися в річці та збирати дощову воду: водоканальники вирішили підняти тариф одразу на 170%.

Крім того, ми писали, тарифи на гарячу воду перерахують: кому готуватись до чергового подорожчання.