До кінця 2024 року деякі українські пенсіонери матимуть змогу отримувати щомісячну матеріальну підтримку. Кого це стосується, пояснили у Міністерстві соціальної політики України.

Пенсіонери, які проживають на територіях активних чи можливих бойових дій, й надалі отримуватимуть грошову допомогу від ВПП ООН. Програму підтримки продовжено до кінця 2024 року.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Претендувати на щомісячні доплати можуть літні особи, які мають виплати нижче 3250 гривень. Також важлива умова – не отримувати допомогу для ВПО чи матеріальну допомогу від міжнародних організацій.

"Спеціально звертатись за призначенням додаткової виплати НЕ потрібно. ВПП ООН спрямовує кошти пенсіонерам на підставі інформації, вже наявної у базах даних Пенсійного фонду", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях

ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку

Показати ще

Пенсія. Фото: скрін youtube

Скільки доплатять?

Виплати від Світової продовольчої програми ООН надаються у сумі, що дорівнює різниці між 3250 грн та сумою пенсії. Тобто якщо пенсіонер отримує 2800 гривень, то розмір щомісячного бонусу складе 450 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати.

Також наш портал інформував, плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат.

Крім того, ми писали, заплатите більше, ніж "заробите": любителів "заробити" на смерті близької людини суворо попередили.