Співробітники спецслужб викрили полковника одного з представництв Міноборони, який організував схему розкрадання на державному підприємстві “Антонов”, повідомляє Telegram-канал «Шептун».
Схема, яку організував полковник, полягала в укладанні фіктивних договорів на проведення оцінювання технічного стану літаків, що прибули на ремонт. При цьому не проводилось жодних перевірок, а літаки відправлялись замовникам з фальшивими сертифікатами безпеки. В результаті цих дій “Антонов” зазнав шкоди на більш, ніж 5 мільйонів гривень.
Наразі злочинцю оголошено підозру та вирішується питання запобіжного заходу. Також слідчі перевіряють причетність до цієї схеми інших військових посадовців.
Нагадуємо, що нещодавно Державне бюро розслідувань провело серію обшуків у високопосадовців Міноборони в рамках розслідування закупівель за завищеними цінами.
Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що у Харкові телефонні шахраї придумали нову схему “розводу” містян на гроші з їхніх банківських карток.
Індексацію проведуть із затримкою: коли зростуть виплати пенсіонерів
Контроль посилять з 1 березня: що зміниться у мобілізації
Посилення мобілізації: чи будуть ТЦК працювати жорсткіше через "укріплення" армії рф
Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Також “Знай.uа” розповідав про те, як кияни викрили схему “розводу” на столичних парковках.