У п'ятницю, 5 червня, стало відомо про страшний інцидент на Київщині - малолітні брати гралися зброєю, внаслідок чого один із них отримав кулю в ногу.

поліція

Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції у Київській області.

У повідомленні йдеться, що 14-річний підліток без дозволу дорослих взяв гвинтівку свого дядька. Він це пояснив тим, що хотів "пограти у війну". Хлопець стріляв у стовпи у дворі, але одна з куль випадково потрапила у 13-річного двоюрідного брата, який грався поруч.

Популярні новини зараз

Нові правила оплати комуналки: що хочуть змінити

Встигнете зареєструватись - матимете 1500 грн: хто з українців отримає виплати до 16 березня

У школах додадуть нові предмети: зміни торкнуться дев'ятих класів

У власників карток ПриватБанку можуть виникнути проблеми: кого це торкнеться

Показати ще

На щастя, поранення не стало причиною смерті підлітка, зараз хлопчик знаходиться в лікарні. Куля потрапила в ногу та пройшла на виліт, не зачепивши зв'язок.

Правоохоронці закликають батьків краще слідкувати за дітьми та їховати небезпечні предмети і зброю подалі від очей шибеників, адже такі ігри можуть стати фатальними.

Нагадаємо, що в Києві сп'янілі дівчатка-підлітки вирішили потанцювати в небезпечному місці.

Як повідомляв портал "Знай.uа", озеро Світязь забрало життя двох маленьких хлопчиків.

Також Знай.uа писав, що в Glovo вважають поведінку свого співробітника неприйнятним.