Трагедія сталася у Київській області в місті Фастів. Там з будинку вийшов 15-річний підліток і досі не виходить на зв'язок. Рідні б'ють на сполох і просять допомогти у пошуках, передає Київ Оперативний.
Олійник Дмитро вийшов з дому вчора, 9 серпня близько 19.00. Хлопчик проживає у Фастові.
він був Одягнений у світлу футболку та чорну кофту з гудзиками, вузькі чорні джинси з латками спереду і чорні кеди.
Зростання зниклого підлітка 162 см, худорлявий, має овальне обличчя, сіро-блакитні очі й коротке русяве волосся.
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Всіх небайдужих за наявності будь-якої інформації про місцезнаходження хлопця, просять повідомити її за номером спецлінії поліції «102» або 093-3034986 (чергова частина Фастівського відділення поліції).
Нагадаємо що полиция вже більше двох тижнів розшукує молоду дівчину на ім'я Анна Єгорова. Як відомо, вона проживала в Ірпені.
Як повідомляв портал Знай.иа, в Дніпрі безвісти зниклого чоловіка знайшли в лікарні.
Також Знай.иа писав що харьковчани просять допомогти у розшуку небезпечного злочинця-рецидивіста. Чоловіка, який раніше вже неодноразово мав проблеми з законом, звинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої.