У вівторок, 13 серпня, у Святошинському районі Києва хлопець напав на таксиста, який погодився підвезти його до села.

Про це повідомляє голова обласного управління Нацполіції Андрій Небитов на своїй сторінці у Facebook.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Стало відомо, що 18-річний хлопець попросив водія таксі відвезти його до села, де за проїзд розрахується батько пасажира. Водій пошкодував хлопця і погодився.

Дорогою чоловіки розговорилися, потім хлопець раптово дістав ніж і почав ним бити таксиста в груди і обличчя.

Чудові новини!

Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Водій терміново зупинився і покликав на допомогу. Тоді нападник втік, вкравши ключі від машини і деякі речі водія.

Правоохоронці змогли затримати зловмисника під ранок. Якщо його вина буде доведена, то злочинця можуть посадити на 15 років.

Нагадаємо, що столичні правоохоронці затримали трьох злочинців, які не так давно вчинили напад на таксиста і відібрали його автомобіль.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам у серпні нарахують одразу чотири виплати: хто і скільки отримає

Спека до +39° піде на спад: коли похолодає на 9 градусів

Самі на себе накличете біду: зняття готівки може привернути увагу банку

Штрафи до 100 000 грн за газову плиту чи котел: українців суворо попередили

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", двоє злочинців у Києві напали на таксиста і викрали його автомобіль.

Також портал "Знай.uа" писав, що у Києві таксист Uber в районі Оперного театру напав на пасажирку, застосувавши газовий балончик.