У Києві кілька днів шукають студентку.

Про це повідомляє Київ Оперативний.

У Києві зникла студентка Марина Віталіївна Ротаєнка. Вранці 5 вересня вона вийшла з гуртожитку і не повернулася. З того часу дівчина не виходить на зв'язок. Ніхто не знає про її місцезнаходження, телефон відключений.


В той день вона була в сорочці з коротким рукавом, світло-зелених кросівках і джинсах. Зниклій дівчині 18 років, а її зріст приблизно 167 див.

Якщо вам щось відомо про місцезнахождення студентки повідомте про це на лінію 102.

Нагадаємо, що у понеділок, 10 червня, в Києві в районі Позняки знайшли маленького хлопчика, який загубився.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , правоохоронці Одеської області розшукують 11-річного Григорія Триколича, який в суботу не повернувся додому.

Популярні новини зараз

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Показати ще

Також портал "Знай.uа" писав, що у Харкові безслідно зник черговий підліток, кілька тижнів тому не повернувшись додому.

Нагадаємо, що в Одесі розшукується Завижинский Володимир Дмитрович, 1952 р., який 6 серпня цього року покинув приміщення лікарні та до теперішнього часу його місцезнаходження невідомо.