Жетони з київської підземки остаточно зникнуть вже в листопаді. У громадському міському транспорті більше не буде ні звичних паперових талонів, ні кондукторів. Замість цього киян переводять на електронний квиток. Як він буде працювати?

З початку 2019 року е-квитком сплатили понад 40 млн поїздок. Крім квитка, у метро та фунікулері приймають оплату через PayPass, Apple Pay і Google Pay.

Купити е-квиток можна на станціях метро Хрещатик, Театральна, Майдан Незалежності, Акедеммістечко, Лісова, Арсенальна, Теремки, Видубичі, Сирець і Почайна, а також на лотках Преси. Ціна питання – 50 грн.

Проїзний підходить для всього муніципального транспорту – метро, тролейбусів, фунікулера, автобусів, трамваїв та міської електрички.

Поповнити картку можна через особистий кабінет киянина, мобільний додаток KyivSmartCity або Приват 24, через термінал самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click, PrivatBank, через платіжний портал Ірау, Portmone, EasyPay, Приват24, через касу метро; через кіоски Преси, ТурІнфо і Т-кіоск; через бота KyivPayBot в соцмережах.

Популярні новини зараз

Більше не видурять гроші: як перевірити, що сайт, банківська картка чи мобільний номер є шахрайськими

Українців попередили про "важкі" платіжки за світло

Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

Щоб скористатися картою, потрібно буде просканувати її в валідаторі.

Нагадаємо, що в Запоріжжі школярі мають право на безкоштовний проїзд.

Як повідомляв портал Знай.uа, кияни більше не зможуть купити квитки на трамваї і метро.

Також портал Знай.uа писав, що у Вінниці тролейбуси заробили по-старому.