Київські правоохоронці затримали 21-річного чоловіка, якого підозрюють у нападах на пенсіонерів. Відповідну заяву зроблено прес-службою столичної прокуратури.
Зловмисник "працював" на вулиці Митрополита Василя Липківського (Солом'янський район) поруч із супермаркетом. Його мішенню ставали літні люди у віці від 80 до 90 років. Хлопець слідував за пенсіонерами за місцем проживання і здійснював пограбування.
Підозрюваний - уродженець Хмельницької області, раніше судимий. За час злочинної діяльності він зумів вкрасти кілька мобільних телефонів і шість тисяч гривень. Тепер йому світить від трьох до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, під Києвом врятували життя чарівному цуценяті.
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном
Снігопади, хуртовини та 20-градусний мороз: на Україну насувається арктичний холод
Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники
Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації
Як повідомляв портал Знай.uа, у Києві жінка потрапила в небезпечну пастку.
Також портал Знай.ua писав, стало відомо, що з Бердичівської колонії втік Солоха Сергій Олександрович, 1980 року народження. Цей чоловік житель Києва, відомо, що він може перебувати на території області в Тетіївському районі в селі П'ятигори.