На київському Центральному залізничному вокзалі стало погано одному з пасажирів приміського електропоїзда «Київ-Фастів». Чоловікові потрібна була медична допомога, проте співробітники вокзалу не поспішали йому на допомогу, повідомляють очевидці інциденту в паблике dtp.kiev.ua у соціальній мережі Instagram.

Як повідомляється, чоловік знаходився в електропоїзді, що рухався за маршрутом «Київ-Фастів». Раптово йому стало погано, і інші пасажири почали шукати спосіб йому допомогти. Вони спробували зв'язатися з диспетчером, але він не відповідав на дзвінки. Тривожна кнопка ні в одному з вагонів не спрацювала.

Присутні винесли постраждалого на перон, викликали до нього швидку допомогу. Проте медики так і не прибули на виклик, а працівник вокзалу, до якого звернулися за допомогою жалісливі пасажири, тільки розвів руками зі словами «А що я зроблю?»

Фото: dtp.kiev.ua

«Тобто, якщо тобі стало погано — тобі не допоможуть. Ось такі у нас круті поїзда в столиці», - зазначають автори посту.

Популярні новини зараз

ТЦК будуть безсилі: юрист пояснив, кого не мають право затримувати на блокпостах

Їдеш до Польщі – перевір валізу: за що українцям загрожують штрафи на кордоні у 2025 році

Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки

Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами

Показати ще

Нагадаємо, що житель столиці Сергій Корнєєв оприлюднив кадри, які шокувати не тільки киян, а й всю Україну. Так, він показав, як у другому класі поїзди Укрзалізниці бігають таргани. Відповідне відео розмістив на своїй Facebook-сторінці.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що у Львові "Укрпошта" влипла в мовний скандал: "Україна - це..."

Також портал "Знай.uа" повідомив, що Укрзалізниця вляпалася в нечуваний скандал: "не знаєш російської - іди вчи, націоналіст".