Президент-утікач Віктор Янукович неочікувано нагадав про себе у київському метро - фото, зроблене в підземці, повернуло українців у часи "страусів, йолок та ондатрових шапок", крадіжками яких колишній гарант нібито промишляв у далекій юності.

Кумедне фото опублікував Telegram-канал Мода метро Києва.

Кумедний випадок у київському метро, фото: Мода метро Києва

Судячи з кадрів, хтось із пасажирів забув головний убор на металевому поручні вагона. Винахідливі українці не розгубилися і одразу ж почали фантазувати на тему "як зловити Януковича на живця", натякаючи на кримінальне минуле скандального політика, якого визнано винним у державній зраді і який втік до Росії після трагічних подій на Майдані в Києві.

"В столичному метро ловлять Януковича на живця", - йдеться у підписі під фото.

Популярні новини зараз

Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві

Порахують кожну копійку: податкова готує тотальні перевірки – хто перший у черзі

Для стеження за ухилянтами створять департамент: допоможе роботі ТЦК

Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати

Показати ще

Нагадаємо, тимчасово виконуюча обов'язки директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедиктова заявила, що обрала свого нового заступника. Відтак, ним став адвоката колишнього президента, який прославився втечею з України, Віктора Януковича Олександр Бабіков.

Як повідомляв Знай.uа у справі Шеремета з'явилися неоднозначні деталі: підтвердили кілька свідків.

Знай.uа писав, "Примусь Зеленського!": у США сплив новий компромат на Трампа, оприлюднені документи.