У Києві на одній із станцій метро пасажир впав на рейки.
Про це повідомляє прес-секретар Київського метрополітену Наталка Макогон.
Так, стало відомо, що у середу, 12 лютого в Києві пасажир впав на рейки метро. Це сталося на станції метро "Арсенальна".
Через цей інциденту у Києві зупинилася червона гілка столичного метрополітену. На щастя, пасажир залишився живий. Після події пасажиру допомогли, а рух потягів відновили. На щастя, інцидент закінчився тільки переляком пасажира, жодних травм в результаті цього він не отримав.
Зараз рух на цій гілці метро відновлено. Життю пасажира зараз нічого не загрожує.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, у Києві сталася страшна НП, на одній зі станцій метро помер чоловік.
ТЦК тут ні до чого: хто насправді вирішує долю мобілізованого
Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови
Гороскоп на сьогодні, 19 червня: день може стати поворотним – несподівані виклики та конфлікти
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Як повідомляв Знай.uа ,ще одне жорстоке вбивство сталася на Рівненщині. Так, у селі Перемиловка хлопець вбив пенсіонера тільки за те, що той не позичив для його матері кілька сотень гривень.
Також Знай.uа писав, що у Києві повідомили про підозру 41-річного чоловіка, який розбещував дітей. Так, за даними копів, педофіл знайомився з дітьми у соцмережах входив у довіру і починав розпусну листування, надалі плануючи зносини.