У Києві в п'ятницю, 6 березня, між двома чоловіками стався конфлікт через меблі, який закінчився стріляниною і поліцією.
Так, жінка звернулася в правоохоронні органи і заявила, що у співробітника її фірми стріляли за адресою вулиця Златоустівська, 23а. На щастя, в результаті інциденту ніхто не загинув.
Як повідомляє Інформатор, власниця фірми почула постріл і зателефонувала в поліцію близько 12:25. Під час розглядів копи з'ясували, що є один постраждалий – охоронець фірми. Його доставили в найближчу лікарню з серйозною травмою голови.
За словами охоронця, між ним і колегою виник конфлікт через меблі. Під час розборок чоловік дістав пістолет і вистрілив під ноги потерпілому, а після цього вдарив його рукояткою пістолета. Для розглядів на місце направили співробітників поліції та слідчо-оперативну групу.
Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями
Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв портал Знай.uа, на Лісовому масиві в маршрутці чоловік ударив дівчину просто в обличчя, розбивши при цьому їй ніс.
Також портал Знай.uа писав, що у Києві чоловік вліз у розбірки з іноземцями і отримав кулю в обличчя.