Правоохоронці виявили туристів-порушників які незаконно проникли у зону ЧАЕС.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Так київські правоохоронці спільно з прикордонниками, поблизу відселеного села Терехи виявили двох хлопців, які незаконно проникли на територію зони відчуження. Зазначається, що 18-річні хлопці шукали екстремального відпочину.

Фото Національної поліції


Наразі проти обох порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справи передано до Іванківського районного суду для прийняті рішення.

Нагадаємо, раніше Чернобыльская зона прячет от людей невероятную красоту, удивительное явление засняли на камеру

Як повідомляє портал "Знай.uа" Українцям показали скарб Чорнобильської зони з висоти пташиного польоту, - унікальні кадри

Популярні новини зараз

Без звичних платіжок: "Газмережі" закликали по-новому сплачувати за розподіл газу

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Показати ще

Також "Знай.uа " писав, що Чорнобиль засяяв яскравими кольорами, що побачили у зоні відчуження, фото