У Києві злочинці намагалися підірвати банкомат, однак їх налякали небайдужі громадяни. Про це йдеться у повідомленні спільноти «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.
«Побачили злодіїв, викликали поліцію, а ті втекли. Сьогодні зранку, орієнтовно о 04:00, небайдужі громадяни помітили, що біля «Ощадбанку», що на проспекті Алішера Навої, 69, перебувають якісь невідомі особи в масках. Ну, явно не «комуналку» хотіли оплатити.
Вони встановили вибухівку в банкомат, а завадило їм привести в дію вибуховий пристрій раптовий візит поліцейських», - зазначають автори повідомлення, додаючи, що злочинці кинулися тікати, як тільки побачили правоохоронців.
«На жаль, затримані не були», - додають у спільноті.
ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату
Платитимуть по три місяці: частина українців отримає грошову допомогу - кому дадуть
Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат
Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
«Бандити - не бабуся з петрушкою», «А були б не в масках, то зловили б», - жартують з цього приводу кияни у коментарях.
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група, правоохоронці намагаються встановити особи злочинців, та виявити будь-які їхні сліди.
Нагадаємо, раніше Місто струсонуло від потужного вибуху, що "Ощадбанк" злетів на повітря: перші кадри і деталі
Також «Знай.ua» писав, що У Харкові банкомат Приватбанку "бомбонули" на два мільйони, мерзенне пограбування засікли камери