Кияни, які з самого ранку мітингують під будівлею Верховної Ради, принесли на місце протесту труну з написом "Васильків". Про подробиці інциденту розповідає Telegram-канал "Pavlovsky News".
Відомо, що в четвер, 2 липня, жителі Васильківського району прийшли на мітинг під Верховну Раду, оскільки не задоволені новим проектом територіально-адміністративного поділу. Згідно нього, Васильківський район зникне з карти Київської області, а районний центр зміститися в Фастів.
"На мітинг під Верховну Раду невідомі принесли труну з написом Васильків. Голова Васильківської райради Наталія Баласинович (яка очолює акцію протесту. – Ред.) назвала це провокацією. Зараз труну охороняє поліція і Нацгвардія", - йдеться у повідомленні каналу.
Тимошенко: "Якби я перемогла на виборах у 2010 році – країна не опинилася б у війні"
ПриватБанк попередив про жорсткі ліміти у банкоматах: скільки грошей дозволить зняти
Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку
ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Відзначимо, що жителі Васильківського району під парламентом виступають проти ліквідації їх району в рамках ініціативи Кабміну. Раніше проти пропозиції уряду виступили і мешканці Ірпеня.
Нагадаємо, що у Києві введення е-квитка відклали до кінця року.
Як повідомляв портал Знай.иа нардепи жорстко "розкатали" мерство Кличко.
Також Знай.иа писав, що столичні власті прийняли рішення про посилення протиепідемічних заходів у Києві.