Вже більше 30 років тому сталася трагедія на Чорнобильській АЕС. Після вибуху ядерного реактора багатьом людям довелося покинути свої будинки, і місто стало пустельним і похмурим.
Зараз в Чорнобильську зону навідаються лише сталкери або ж іноді екскурсії. Тому, з кожним роком природа все більше і більше поглинає зону. Всього в 30 кілометрах від місця катастрофи природа взяла верх над містом, і вже неможливо повірити, що колись тут жили люди.
Вибух одного з ядерних реакторів на ЧАЕС в далекому 1986 році вплинула на подальший хід подій всієї планети. Ця екологічна катастрофа внесла свої негативні корективи. Існування всіх живих організмів перебувала під загрозою вимирання. На день територія в радіусі 30 км від місця вибуху ядерного реактора вважається зоною відчуження. Там досі зашкалює рівень радіації.
Радісні люди в місті, квітучі клумби або діти, які граються на майданчику тут залишилися в далекому минулому. Багато хто роз'їхався про різним куточкам землі і намагаюється не згадувати ті страшні дні.
Зараз в зону відчуження люди можуть повертатися тільки в складі екскурсії. Як же зараз через багато років виглядає Чорнобильська зона.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Нагадаємо, В Чорнобилі зловили любителя радіоактивного чорниці - повні кошики
Як повідомляв портал "Знай.ua , Породіллі з Прикарпаття можуть залишитися без пелюшок
Також, "Знай.ua писав, що Підозрілі членистоногі окупували українське кафе