Днями написав про серйозну стурбованість відсутністю СИСТЕМНОЇ підготовки з боку Уряду та місцевої влади до початку навчального року в закладах загальної середньої освіти. Також звернув увагу на побори з батьків на дозатори, безконтактні термометри тощо в Києві та загалом по країні.
Після моєї критики Київський міський голова відвідав одну із гімназій і поінформував, що все добре, а місто придбало майже 3 тисячі термометрів.
Хочу поінформувати Київську владу, що в українській столиці біля 500 закладів загальної середньої освіти, 430 з них - комунальні!
В середньому в кожній школі-гімнізії 20 - 35 класів.
Отож, лише безконтактних термометрів потрібно щонайменше 10 тисяч (вимога - 1 термометр на клас). За таких обставин лише більше 7 000 термометрів повинні докупити батьки!!!
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Невже місто витрачаючи сотні мільйонів на свій піар: ЗМІ, фонтани тощо НЕ ЗДАТНІ виділити кілька десятків мільйонів на подготовку шкіл до карантинної освіти.
Окрім того, в Києві, мовчу про сільську Україну, досі не підключено до інтернету ВСІ шкільні комп"ютери.
Є проблема із фінансуванням додаткової оплати вчителів та викладачів закладів освіти (і середньої і вищої), оскільки класи чи групи поділять на підгрупи для забезпечення санітарної дистанції. Для розуміння, у Києві в багатьох, так званих спальних районах, середня чисельність дітей в класі більше 30 осіб!
Саме тому, потрібне збільшення фінансування освіти не лише із місцевих бюджетів,а й через надання цільової субвенції із державного бюджету.
Дивують депутати й чиновництво, які продовжуть перебувати на канікулах, вважаючи на те, що батьки, керівники вишів і шкіл з вчителями та викладачами змушені САМОСТІЙНО вирішувати проблемні питання карантинної освіти.