Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв» – один з найвідоміших та найпопулярніших заходів у Європі, що вже понад десять років збирає в «Парку Київська Русь» найсильніших спортсменів та поціновувачів цього видовищного бойового мистецтва та середньовічної романтики.
Найкращі бійці з усієї України зібралися в Князівстві Київська Русь, аби у справжніх повноконтактних баталіях помірятися силами та обрати найсильнішого.
Нагадаємо, що бійці Збірної України з середньовічного бою – багаторазові чемпіони світу. Співорганізатор змагань – Всеукраїнська федерація середньовічного бою.
Середньовічний бій в останні роки набирає величезну популярність у всьому світі та, особливо, в Україні. Адже він поєднує в собі неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність і середньовічну романтику.
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
2 фрази, які можуть наслати на вас пристріт в натовпі: ніколи не відповідайте на ці запитання незнайомців
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Протягом двох днів, 19 і 20 вересня 2020 р. спортсмени, серед яких були як мужні чоловіки, так і чарівні дівчата, у важких металевих лицарських обладунках, взявши до рук зброю, зроблену відповідно до історичних зразків, сходилися в одиночних та групових боях.
Змагання проходили за правилами середньовічного бою, в форматі одиночних поєдинків «щит та меч» (чоловіки, жінки) та групових боїв «5 на 5» (чоловіки) та «3 на 3» (жінки).
Це були не постановочні бої, а справжні середньовічні баталії!
У перервах між боями проходила розважальна програма, що знайомила гостей Чемпіонату з історією середніх віків, доповнювалась конкурсами, іграми а також виступами кінно-трюкового театру Древнього Києва.
Ввечері гостей здивувала вогняна програма зі стрільбою палаючими ядрами з требушету та видовищними кінно-трюковими виступами.
Незабутніх вражень гостям додали шедеври дерев’яного зодчества, що відтворені в Древньому Києві, давньослов’янський колорит і незабутня атмосфера Середньовіччя.
В неділю, 20 вересня, відбулось урочисте нагородження переможців Чемпіонату.
Щиро вітаємо переможців у дисциплінах:
Дисципліна "5х5 чоловіки":
1 місце - "Чорні ведмеді"
2 місце - "Холодний яр"
3 місце - "Поділ"
Дисципліна "3х3" жінки:
1 місце - "Лисички"
2 місце - "Тихі грози"
Одиночні бої "Щит та меч" - жіноча категорія:
Умярова Катерина
Одиночні бої "Щит та меч" - чоловіча категорія:
1 місце - Бростовський Антон
2 місце - Левченко Роман
3 місце - Глущенко Дмитро
Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань, бажаємо їм сил і наснаги для підкорення нових вершин!
Наступний Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв» пройде у Древньому Києві Князівства Київська Русь у травні 2021 року.
Для тих, хто цікавиться історією середньовіччя, культурою та традиціями нашої країни, Древній Київ у Князівстві Київська Русь» підготував наступні цікаві заходи:
- 3-4 жовтня – Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»;
- 14, 17 і 18 жовтня – Святкування Покрови та Дня Захисника України;
- 24-25 жовтня – Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи».
Щовихідних у Древньому Києві в Князівстві Київська Русь на відвідувачів чекає знайомство з історією Київської Русі в справжньому, живому середньовічному місті. А також безліч традиційних слов’янських розваг, музеї та експозиції, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, майстер-класи з народних ремесел, екстремальні атракціони та мальовниче Лісове озеро.
У Князівстві Київська Русь відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: джигітовка (гарцювання) і верхова стрільба з лука.
Тут відкрито школу кінних лучників, заняття в якій проводять досвідчені інструктори - спортсмени Всеукраїнської федерації верхової стрільби з лука. Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука.
Долучайтеся до бойових традицій наших пращурів!