В Києві нарешті запланували реконструкцію надважливого моста Патона, який знаходиться у жахливому стані - державні органи нарешті погодили найважливіші питання. Востаннє міст реконструювали у 1953 році.

Про це під час брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що рух на переправі не перекриватимуть, а сама реконструкція обійдеться бюджету у сім мільярдів гривень.

Стало відомо про те, що в Києві знайшли спосіб, як можна позбутися від радянської символіки. Під ударом опинилася Батьківщина-Мати і міст Патона.

Популярні новини зараз

Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Повідомляється, що в українській столиці в питанні про декомунізацію згадали Батьківщину-Матір, міст Патона, а також пам'ятник Щорсу. Там будуть поступово позбавлятися від радянської символіки.

Інститут демократичних ініціатив провів опитування, з метою з'ясувати, як українці ставляться до декомунізації, перейменування міст і вулиць. Судячи зі звіту, який опублікувала організація, багато українців не підтримують цей крок. Зокрема, 44% українців проти перейменування. Що стосується інших заходів, передбачених декомунізацією (заборона комуністичної символіки, демонтаж пам'ятників), жителі нашої країни в більшості ставляться до цього байдуже.

Нагадаємо, що на Закарпатті в місті Чоп в рамках декомунізації з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, який викупили за шалені гроші.

Також повідомлялося, що звичайний киянин одного ранку зустрів у метро звичайну людину у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.uа", представники Російської Православної церкви зажадали "переселити" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.