Стало відомо про те, що поруч з Чорнобилем зафіксовані величезні стрибки радіаційного забруднення. Ситуація може стати небезпечною.

Таким чином, повідомляється, що 17-18 листопада на станції моніторингу поруч з новим сховищем обробленого палива, різко схопилися показники.

"Так, показники 17 листопада о 18:08 досягли неймовірних 124 000 нзп/год, тоді як стандартними навіть для цієї забрудненої місцевості є 210 нЗв/год, що майже в 600 разів менше, а 18 листопада об 11:45 на сусідній станції "відвідний канал" – 62 400 нЗв/год, тобто майже в 300 разів вище звичайного значення", - розповіли фахівці.

При цьому, важливо відзначити, що саме 18 листопада відбулася історична подія для всього світу. У сховищі СВЯП-2 вперше завантажили відпрацьоване ядерне паливо, яке там може зберігатися близько ста років.

Пост Сергія Волкова, фото: скріншот

Популярні новини зараз

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

Першим, що спало нам на думку – підвищення викликане саме цим перевантаженням палива, але за твердженнями фахівців, з якими ми встигли проконсультуватися, таке забруднення від переміщення відпрацьованого ядерного палива неможливо.

Радіаційні гойдалки тривають, тому, на сторінці Save Dnipro в соціальній мережі Facebook звернулися до українського уряду, щоб вони звернули на це увагу, і допомогли у вирішенні проблеми.

Після цього, в Держагентство з управління організували брифінг, де заявили, що такі аномалії пов'язані з перевіркою датчиків. Тому, немає приводів для переживань, і все буде добре.

Раніше портал Знай писав про руйнівний сезон 2020-2021: які тарифи на комуналку чекають українців у наступаючому році. З'явилася інформація про те, скільки ми заплатимо за воду, газ і електроенергію.

Також портал Знай писав, що у Києві масштабна аварія на колекторі забрала життя комунальника. Комунальник помер у лікарні.

Також портал Знай писав, що у жителів Кривого Рогу з крана тече "чай": "мучимося тижнями" У соцмережах поскаржилися на якість води.