Стало відомо про інцидент, який стався в столиці на Новий Рік. Поки господар авто святкував, йому розмалювали машину.
Таким чином, повідомляється, що в мережі з'явилася фотографія «святкового» автомобіля. Транспортний засіб було повністю оздоблено різними візерунками і написами, але, найбільше потішила найбільша.
"Тато, з Новим роком" - написано там великим шрифтом. Найімовірніше це просто жарт, і діти не робили такого, але, господар автомобіля не дуже радий такому привітанню. Яка була у нього реакція-невідомо.
Леко чи відмилася ця фарба, і хто ж саме це міг зробити - також невідомо. Потрібно дочекатися офіційних коментарів, щоб потім зробити висновок.
Нові пріоритети ТЦК: експерт назвав, кому першими випишуть повістки
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків
Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає
Ухилянтів хочуть дістати через посольства: чи пошириться мобілізація за кордоном
Тим часом у Києві п'яний чоловік посварився з дружиною і розгромив кілька припаркованих авто. Повідомляється, що ввечері 23 грудня в Києві на Софіївській Борщагівці чоловік у стані алкогольного сп'яніння посварився з дружиною і вирішив вимістити агресію припаркованих автомобілях.
Як повідомляв "Знай.ua", п'ятирічний малюк страждав від виховательки в дитсадку: гасила сірники об руку і била по голові.
Знай.ua писав, в Дніпрі від рук Шкуродерів загинули десятки малюків: "Розсипали отруту по галявині". Як стало відомо, масове цькування сталося 12 листопада. Там загинули 15 бездомних і 8 домашніх собак. Як розповідають місцеві жителі, вночі невідомі розсипали отруту на галявині, де гуляють з собоками.