У Києві, на житловому масиві Троєщина, невідомі зіпсували літній кінотеатр. Про це йдеться у місцевих соцмережах, зокрема - в Instagram-акаунті troeshchinainsta.
Зловмисники зламали вивіски кінотеатру під відкритим небом і порвали полотнище, на якому транслювали фільми. Зазначається, що не пощастило місцю відпочинку місцевих жителів на вулиці Маяковського.
"Якісь придурки порвали кінотеатр просто неба і поламали вивіску на Маяковського, 2», - написали автори повідомлення.
"Розуму як у черепашки, якщо не менше", "Конкуренти з "Флори", мабуть... Жартую, звичайно. Швидше за все, прогресивна Європейська молодь», - обурюються кияни.
У коментарях вже знайшлися добровольці, готові відремонтувати кінотеатр.
"Навіть не дивіться": у ТЦК застерегли українців від роликів з бусифікацією
Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування
За борги розрахуєтесь квартирою: кого торкнеться новий механізм стягнень
"Бабине літо" повертається? Коли в Україні знову потеплішає, прогноз погоди на жовтень
"Який розмір полотна? Можу зробити безкоштовно для жителів Троєщини", - відгукнувся небайдужий городянин.
Тим часом у Києві вандал познущалися над пам'ятним знаком українським військовослужбовцям, загиблим під час виконання своїх обов'язків на Донбасі. "Передноворічний ранок почався з неприємних знахідок. Вандалами був облитий фарбою пам'ятник воїнам АТО, який розташований поблизу станції метрополітену "Берестейська", - пишуть автори повідомлення.
Нагадаємо, що на Хмельниччині вандали вкрали Вічний вогонь, українці в люті.
Як повідомляв портал " Знай.ua", у Франківську вандали познущалися над слонами в парку
Також, " Знай.ua " писав , що на Закарпаття вандали перетворили парк на руїни, комунальники не встигають наводити порядок.