Стало відомо про те, що у вівторок, 2 лютого, до Верховної Ради намагався пробратися незнайома людина, у нього не було пропуску.
Таким чином повідомляється, що на інформаційному порталі страна.иа з'явився ролик з тим, як невідомий чоловік намагався пробратися в будівлю Верховної Ради України. Пропуску у нього з собою не було.
Також, за попередніми даними у нього з собою не було ніякої зброї, або інших небезпечних предметів.
На місце викликали співробітників правоохоронних органів, які знаходилися неподалік, і його вивели з будівлі. Яку він мету переслідував-теж залишається загадкою.
Варто зазначити, що у вівторок, 2 лютого в Раді пройшло пленарне засідання. Зареєструвалося 219 народних дерпутатів, а також прийшов і весь склад Кабінету Міністрів разом з прем'єром Денисом Шмигалем.
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей
Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
Народні депутати обговорять ряд важливих законопроектів, включаючи закон Про Суспільне телебачення і радіомовлення, і про електронні трудові книжки.
Як повідомляв портал Знай, Кабмін планує повний локдаун на новорічні свята - "слуга народу" Дубинський.
Також Знай писав, У "слузі народу" закликали владу виділити в бюджеті-2021 кошти на зелену енергетику.
Людмила Буймістер закликала Кабінет Міністрів України, а також Комітет з питань бюджету закласти в Державному бюджеті на 2021 рік кошти на фінансування розвитку зеленої електроенергії в Україні.