Відома телеведуча Катерина Осадча частенько ділиться кадрами зі свого життя на сторінці в соціальній мережі Instagram. Один з останніх постів став особливим, так як там показано святкування Дня народження молодшого сина Івана.

Таким чином повідомляється, що на сторінці телеведучої в соціальній мережі можна побачити сімейні знімки, і це якраз той випадок. Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначали день народження сина Івана. Йому 18 лютого виповнилося чотири роки.

На першому знімку показано, як щасливе сімейство перерізає святковий торт, а малюк з нетерпінням чекає поки зможе поласувати ним. На другому знімку можна побачити Катю, яка відображена в обіймах аніматорів під час свята.

"Time to remember. Яскраві 4. Цього року Іван вперше чекав свій День народження, перепитував скільки днів залишилося і прийде найкращий друг. Все вдалося. А розважали гостей @maistry.shchastya" - підписала пост захоплена телеведуча.

Варто відзначити, що Іван народився в шлюбі з Юрієм Горбуновим. У 2017 році вони оформили свої стосунки офіційно, і вже 18 лютого того ж року народився Іван.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 18 липня: обережність Тельців, заздрість Левів та обмани Стрільців

Мінус місяць канікул: освітянка розповіла, чому навчальний рік в школі має тривати довше

Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку

Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення

Показати ще

Раніше ми писали про те, що Катя Осадча показала нестаріючого тата і красуню-маму, Навіть Потап не встояв.

Нагадаємо, Юрій Горбунов і Катя Осадча змусили маленького сина махати лопатою: виховують майбутнього Вірастюка.

Як повідомляв портал Знай, Юрій Горбунов дивно привітав Катю Осадчу:"головне не задушити".