На сторінці в Instagram відомого українського співака Олександра Пономарьова з’явилася нова публікація, присвячена відкриттю його іменної зірки в Києві.

Своєю радістю співак поспішив поділитися із підписниками сторінки.

«14 травня о 13:00 біля ТРЦ "Гулівер", на площі зірок - офіційне відкриття моєї зірки! Слава Богу за все!», - написав схвильований Пономарьов.

«Давно вже пора було!», «Вітаю! Удачі Вам і творчого натхнення!», - підтримують співака його фанати.

«Вітаю! Ви законно її заслужили!!! Такі шедеври, як Ваші, то бальзам для душі!

Популярні новини зараз

На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом"

Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

Показати ще

Заслужена зірка знайшла свого власника! Вітаю!!! Творчого Вам натхнення, успіхів у нових проектах!», - додають у коментарях прихильники його творчості.

«Поздоровляю Вас, Олександр!!! Це Ваша Зірка - людині з талантом, подарованим Богом!!!», - вважають українці.

«Вона давно вже ваша, як і наші серця», - зізнаються фанати.

Раніше ми повідомляли, Пономарьов, Дзідзьо і Мірзоян підірвали YouTube великоднім хітом, заслухалися навіть в Росії.

Як повідомляв "Знай.uа", Олександр Пономарьов став популярнішим за Моргенштерна через Бога.

Також "Знай.uа" писав, що Олександр Пономарьов показав "душу" стародавнього Львова одним відео.