У Києві водій BMW оплював автівку містянки через те, що вона зробила йому зауваження.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук повідомила киянка Юлія Халковська.
Так, стало відомо, що у Києві у середу, 2 червня киянка помітила, як у заторі водій автомобіля марки BMW викидає недопалки просто на проїзну частину. Це не сподобалось містянці і вона вирішила зробити йому зауваження.

Скріншот допису у фейсбук

Після цього чоловік оплював автівку жінки, при цьому в транспортному засобі перебувало дві дитини, тож киянка не могла вийти та розібратися з ними віч-на-віч. Після цього чоловік знову пішов у своє авто та демонстративно викинув якесь сміття з авто.
Згодом жінка зняла відео автівки чоловіка, проте він вискочив з нього та почав показувати непристойні жести. Після цього знову сів до свого авто та закурив сигарету, а недопалок викинув знову ж таки на дорогу.
Жінка має намір йди до правоохоронців аби розібратися з водієм BMW.

Нагадаємо, що у Києві за водіями наглядатиме мотопатруль: "тепер не сховатися"

Як повідомляв портал "Знай.uа", харків'янин з великим сердем паралізував рух на дорозі: "Ця грудочка - жива!"

Також, "Знай.uа" писав, що дорогу не почистили: водій потрапив у ДТП через дорожні служби

Популярні новини зараз

Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн

Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати

Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку

Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись

Показати ще