14 і 15 серпня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує відсвяткувати Медовий Спас і насолодитися розважальною програмою з захоплюючими середньовічними розвагами, кінними шоу і катанням на конях, смачними стравами з багаття і пікніком на свіжому повітрі.

У Князівстві на гостей чекає справжня подорож у часі. Адже на основі знань сучасної науки тут відтворюється столиця великої держави Київська Русь - Древній Київ X століття. А також відроджується атмосфера і дух цієї славної епохи.

Тільки в Древньому Києві можна побачити шедеври середньовічного дерев'яного зодчества: унікальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою з 7-поверхову будівлю), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян X-XIІ століть і багато іншого. Тільки тут можна побачити відтворений перший храм, зведений після Хрещення Русі - дерев'яну Василівську церкву X століття. У ній можна поставити свічку за здоров'я близьких і навіть повінчатися.

У суботу, 14 серпня буде відзначатися перший в цьому році Спас - Медовий, або Маковей, як його часто називають. Тож буде вірним рішенням провести ці літні вихідні на свіжому повітрі, в справжньому, живому середньовічному місті, де можна дізнатися, яким насправді було життя наших пращурів.

Традиційно в день першого - Медового - Спасу православні відвідують церкву, де проводиться святкове богослужіння і освячення свіжозібраного на пасіках меду і традиційних букетів - оберегів «маковійчиків».

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

У суботу, 14 серпня, у Василівській церкви з 12:30 до 15:00 пройде святковий молебень із традиційним освяченням меду і святкових букетів.

Жителі Древнього Києва радо зустрінуть гостей і ані на хвилину не дадуть нудьгувати. Адже в ці дні пройде цікава і пізнавальна розважальна програма.

14 і 15 серпня «зірками програми», поряд з акторами, будуть коні історичних порід, що зібрані з далеких країн у Княжій стайні. У тісному тандемі з каскадерами театру Древнього Києва коні вразять відвідувачів видовищними роз'їздками. Всі будуть у захваті від вишколу і грації цих прекрасних тварин!

Після виступів гості зможуть ближче познайомитися з цими унікальними тваринами. Досвідчені конярі розкажуть про походження порід, їх особливості, про те, які видатні історичні постаті володіли представниками тої чи іншої породи та навіть повідають легенди про них. Інструктори поділяться своїми секретами, як доглядати цими тваринами так, щоб вони були не тільки здоровими і слухняними, а й стали вірними друзями. Всі бажаючі зможуть підійти до прекрасних скакунів, погладити, сфотографуватися з ними, а також проїхатися на них верхи або в екіпажі.

І, як завжди, гості Князівства не просто спостерігатимуть за тим, що відбувається на сцені, але зможуть долучитися до дійства і взяти участь у веселих давньослов'янських розвагах, рухливих іграх, танцювальних майстер-класах, флеш-мобах і хороводах.

У Древньому Києві відроджуються традиційні для України древні кінні бойові мистецтва: джигітування і верхова стрільба з лука. Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-06-14 та (050) 385-20-35. Вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

У Князівстві кожен гість відчує себе повноправним мешканцем стародавнього міста. У середньовічному тирі навчать влучно стріляти з лука і кидати сокири, а на монетному дворі - карбувати монети за давньою технологію. У Княжої костюмерній можна приміряти вбрання часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у волхвині можна дізнатися таємниці минулого і майбутнього і скуштувати трав'яних напоїв за давніми рецептами. У середньовічній крамниці вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло».

Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищі, можна в антуражній Княжої корчмі.

Хто захоче продовжити свою подорож в Середньовіччі ще на день, може залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00.

* В програмі можливі зміни.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.