У новій програмі «in kyiv» з блогером Катериною Павловою інженер і урбаніст Дмитро Макагон розповів про найгірші на його думку комунальні підприємства Києва.

«Мабуть, «Київзеленбуд» - це якийсь монстр, який знищує Київ. Туди ще можна додати «Київавтодор», тому що вони часто разом працюють та знищують старі дорослі дерева. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» не вміють працювати з існуючим, якщо відбувається якась реконструкція вулиці або капітальний ремонт», - підкреслив він.

Макагон розповів, що вони не можуть захистити дерево, яке там росте багато років, та зробити необхідні речі, щоб його зберегти. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» просто зрізають та викорчовують дерева, підтвердив він, а потім там плитку викладають і саджають метровий саджанець.

«А цей метровий саджанець не дає тінь і не поглинає воду, цій воді немає куди діватися, до того ж іще й сонце жарить. Через ці комунальні підприємства у Києві відбувається якась катастрофа. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» на пару знищують зелені насадження міста, коли роблять реконструкції вулиць», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Короля, що територія великих парків має бути огороджена, щоб унеможливити туди заїзд на автомобілях.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Також раніше для Знай.ua Король розповідав, що наступного року запланована велика реконструкція вулиці Хрещатик.