У новій програмі «in kyiv» з блогером Катериною Павловою інженер і урбаніст Дмитро Макагон розповів про найгірші на його думку комунальні підприємства Києва.

«Мабуть, «Київзеленбуд» - це якийсь монстр, який знищує Київ. Туди ще можна додати «Київавтодор», тому що вони часто разом працюють та знищують старі дорослі дерева. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» не вміють працювати з існуючим, якщо відбувається якась реконструкція вулиці або капітальний ремонт», - підкреслив він.

Макагон розповів, що вони не можуть захистити дерево, яке там росте багато років, та зробити необхідні речі, щоб його зберегти. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» просто зрізають та викорчовують дерева, підтвердив він, а потім там плитку викладають і саджають метровий саджанець.

«А цей метровий саджанець не дає тінь і не поглинає воду, цій воді немає куди діватися, до того ж іще й сонце жарить. Через ці комунальні підприємства у Києві відбувається якась катастрофа. «Київзеленбуд» та «Київавтодор» на пару знищують зелені насадження міста, коли роблять реконструкції вулиць», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Короля, що територія великих парків має бути огороджена, щоб унеможливити туди заїзд на автомобілях.

Популярні новини зараз

Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю

Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети

Показати ще

Також раніше для Знай.ua Король розповідав, що наступного року запланована велика реконструкція вулиці Хрещатик.