Заступник міського голови Києва – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко у програмі Сергія Дойка «Особистість» заявив, що мінімізувати політику в Київській міськраді неможливо.

«Політики, як правило, живуть від виборів до виборів. Тому як тільки закінчуються одні – в них починаються вже інші», - каже Бондаренко.

За його словами, у Києві немає «смотрящих», які наглядають за діяльністю столичної влади.

«Смотрящие», «подсматривающие», «поднюхивающие»… Люди, які це називають, вийшли з буремних 90-тих ще. Насправді «смотрящих» на сьогодні немає за Києвом. Так, є певні бізнесмени, можливо, які мають вплив безпосередньо на ринку, на якомусь сегменті ринку. Але точно вони не наглядають за діяльністю міської влади», - сказав заступник міського голови Києва.

Також він відповів на питання, навіщо чинному голові Київської міської державної адміністрації 13 заступників.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

«Київ – це мегаполіс. І насправді для того, щоб керувати різними галузями міського господарства, потрібні професійні куратори – тут не вистачить тільки директора департаменту. Тому сказати, що їх багато… Я б не сказав. У Черновецького, якщо я не помиляюся, їх було 17. У Попова було 5. В залежності, хто скільки керував містом», - пояснив Бондаренко.

Як повідомляв Знай.uа, Кулік розповів, хто в Україні отримує насолоду від страждань інших: «Це справжній біль, справжнє задоволення».

Також Знай.uа писав, що Атаманюк запропонував метод, як підняти економіку.