У Києві в одному з магазинів місцеві жителі натрапили на хліб, в якому виявили метелика.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Народний Ревізор".
Так, стало відомо, що в Києві місцеві жителі виявили хліб з метеликом в супермаркеті АТБ, який розташований на вулиці Політехнічна, 31. Варто відзначити, що цей хліб від виробника "Кулиничі".

Хліб з метеликом, фото "Народний Ревізор"

Варто відзначити, що метелика кияни виявили в просто в шматочку хліба, ймовірно він потрапив в тісто під час виробництва.

"Метелика не хочете покуштувати?" Дівчина хотіла купити хліб, але натрапила на подарунок від виробника «Кулиничі». Сюрприз не вдався", - сказано в повідомленні Телеграм-каналу "Народний Ревізор".

Варто відзначити, що на даний момент адміністрація "Кулиничів" ніяк не відреагувала на цей інцидент, тому, як потрапила метелик в готовий хліб невідомо.
Раніше Знай писав, що нахабний Голуб скуштував української шаурми і не помер:"значить їстівна". Птах клювала м'ясо з вертіла. Користувачі соцмережі активно обговорили даний випадок, багато хто не втримався від гнівних коментарів
Знай.ua писав, Українка ледь закрила кредит в "ПриватБанку" і відразу ж отримала арешт: ганяли по Мін'юсту заради 5 тисяч. Жінці довелося витратити дорогоцінні дні, з'ясовуючи чому її рахунок був просто заблокований