Чи можна покінчити з нелегальною торгівлею у Києві? Це питання у програмі Сергія Дойка «Особистість» розглядає голова громадської організації «Офіс трансформації» Максим Бахматов.

«Якщо є бажання і потенція, то покінчити з незаконною торгівлею в Києві цілком реально. Не буде торговців в переходах, МАФів, розписаних стін... Просто боротьбою з нелегальною торгівлею потрібно займатися постійно. А якщо постійної роботи в цьому напрямку немає, то ми будемо мати те, що маємо зараз. Так само йде справа з парковками та стоянками, які контролюються компаніями-«прокладками». Це теж джерело величезних грошей. Така компанія декларує десять місць по десять гривень, а за фактом там може бути 150 місць по 50 гривень. Міська влада або не звертає на це уваги, або сама складається в частці. А місто на цьому втрачає приблизно 30 мільйонів гривень, а на платних парковках недоотримує два мільярди», - розповідає гість програми.

Він передбачає два можливих пояснення такої ситуації.

«У наявності або корупція, або імпотенція влади. Але допомогти в боротьбі з корупцією могла б діджиталізація, яка скорочує простір для суб'єктивного прийняття рішень», - вважає Максим Бахматов.

Як повідомляє Знай.ua, раніше директор Аналітично-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко закликав не думати, ніби в Києві все погано.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами депутата Київради Владислава Трубіцина, в столиці відсутня чітка політика щодо вуличної торгівлі.