Про це він заявив в інтерв’ю виданню Kyiv.Press.

Депутат зазначив, що в Київраді досі залишилась проблема зв’язку депутатів із забудовниками, через що часто відбуваються голосування, які в інтересах останніх, проте за важливі рішення депутати не голосують.

На його думку, хорошим рішенням для депутатів в Україні було б введення імперативного мандату, який передбачає дострокове відкликання обранців, які не виправдали довіри виборців.

«У нас часто закони використовують як дубинку. Імперативний мандат повинен бути з точки зору відповідальності депутатів за свої дії. Це нормально», - вважає Богатов.

Він зазначив, що депутат не отримує корону чи індульгенцію Папи Римського, тому після обрання він повинен працювати, а якщо обранець нічого не робить, то його потрібно позбавляти мандата. Втім, додав депутат, такий інструмент не повинен стати «дубинкою» для керівника партії і дати йому можливість тиску чи впливу на голосування за те чи інше питання. Тож, на його думку, необхідно правильно організувати таке рішення, щоб воно запрацювало.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

«Ось народним депутатам обіцяли зняти недоторканність, але зняли так криво, що все залишилося, як є. Подвійні стандарти залишилися», - заявив Богатов.

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів про перспективність українських портів.

Також Знай.ua писав про те, що Сергієнко розповів, чим може зашкодити Києву відсутність генплану.