Українцям знову нагадали від ринку землі. В яких областях чорнозем продається найдорожче, а де його можна купити за вигідною ціною. Висновок експерта.

Про це стало відомо завдяки новому сюжету в програмі "Сніданок з 1+1", де експерти назвали п'ять областей, де земля найдорожча. Вже було продано близько 120 гектарів.

За даними Центру дослідження продовольства, найдорожча земля опинилася в Івано-Франківській, Чернівецькій, Полтавській, Львівській та Київській областях. Там її вартість в районі 37-20 тисяч гривень.

Ринок землі, кадр з відео

З початку роботи ринку землі в Україні було продано вже практично 120 тисяч гектарів, і найбільше їх було реалізовано саме в Харківській, Кіровоградській, а також Дніпропетровській областях.

Популярні новини зараз

Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю

Росіян мобілізували та вони ще й мають розкошелитися: змогли забезпечити "гарматне м'ясо" лише повістками

Ціни злетять до космічних висот: "Укренерго" хоче підвищити свій тариф

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Показати ще

Загальна сума даних угод близько двох мільярдів гривень, що досить непоганий результат за такий проміжок часу.

Станом на сьогоднішній день, купувати землю можуть тільки фізичні особи, однак, вже в 2024 році право купувати землю отримають ще й юридичні особи.

Ринок землі, фото YouTube

Але поки "в одні руки" можна буде придбати не більше 100 гектарів, а вже після — не більше 10 тисяч гектарів. До цього на купівлю-продаж землі 20 років діяв мораторій.

Ринок землі в Україні, фото: Уніан

Коли приймали даний законопроект, він викликав ряд обурень з боку українців і багатьох політиків. По всій країні проходили мітинги, де протестувальники вимагали скасувати це рішення.

Нагадаємо, 5 безвізів з ЄС, "доступна іпотека" на житло і ціни на землю: чим закінчиться 2021 рік для українців

Раніше повідомлялося, що вт 30 до 50 тисяч гривень за гектар: де і як українці купують землю після скасування мораторію

Також, Закон про землю: як провести грошову оцінку та оформити ділянку, інструкція Мін'юсту