Акція «Година живої музики в ЦНАП» стала черговою мистецькою ініціативою голови Святошинської РДА Сергія Павловського та справжнім новорічним подарунком для поціновувачів унікального живого звучання.

Саксофон, акордеон, цимбали, скрипка, бандура – далеко не весь перелік музичних інструментів, що лунали в рамках мистецької акції.

Музиканти порадували присутніх віртуозним виконанням не лише класичних творів, а й кавер-версіями всесвітньо відомих хітів в авторській обробці.

Святошинський ЦНАП провів годину живої музики

На відміну від концертної зали, виступи у даному форматі дозволяють слухачам насолодитись мистецтвом у безпосередній близькості до артистів, стати повноцінними учасниками музичного дійства.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Виступи триватимуть щодня до Нового року, тож всі бажаючі зможуть оцінити майстерність музикантів та зарядитися драйвом і позитивом на весь наступний рік!

ЦНАП Святошинського району вже не вперше слугує майданчиком для реалізації мистецьких заходів, тому традицію проведення подібних акцій за сприяння керівництва району тут обіцяють продовжувати і надалі.