Український професійний спортсмен, мер Києва Віталій Кличко поділився приємними новинами. Він зустрівся з мером Парижа в Києві.

Відповідну інформацію Віталій Кличко оприлюднив з виттям акаунту в Instagram.

"Друзі! Зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала Київ у цей складний воєнний час. З моєю колегою ми підписали Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем. Київ вдячний мерії Парижу за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції - українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці. Яскравим символом партнерських відносин між нашими містами стала знакова подія. - Коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу", - звернувся до українців Віталій.

Крім цього, глава столиці України заявив про те, що Франція – дуже важливий партнер для Києва, який не залишив столицю в біді.

"Столиця Франції є важливим партнером для Києва. І ми прагнемо розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст", - повідомив мер Києва.

Популярні новини зараз

Заступник командира "Азову" записав термінове відео: про фейки окупантів та спецоперацію

Брат колишнього нардепа Олега Царьова затриманий СБУ за зраду

Заробити не вдалося: пораненим "лнрівцям" діагностують виразку та остеохондроз

По одному кожні два дні: путінське вторгнення забрало життя 42 російських полковників

Показати ще