Украинский профессиональный спортсмен, мэр Киева Виталий Кличко поделился приятными новостями. Он встретился с мэром Парижа в Киеве.

Соответствующую информацию Виталий Кличко обнародовал с воем аккауте в Instagram.

«Друзі! Зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала Київ у цей складний воєнний час. З моєю колегою ми підписали Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем. Київ вдячний мерії Парижу за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції - українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці. Яскравим символом партнерських відносин між нашими містами стала знакова подія. - Коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу», - обратился к украинцам Виталий.

Кроме этого, глава столицы Украины заявил о том, что Франция – очень важный партнер для Киева, который не оставил столицу в беде.

«Столиця Франції є важливим партнером для Києва. І ми прагнемо розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст», - сообщил мэр Киева.

Популярные статьи сейчас

Наталья Могилевская попала впросак: "Друзья мои! Случилось непредвиденное"

Главное за ночь, 25 июня: Галкина избили, Полякова опозорилась, оккупант похвастался награбленным, а Сасанчин получил пощечину

Женщина решила доказать, насколько "хороша" жизнь в россии, запив ложку соли "санкционкой": "И г*вна не проблема тяпнуть"

"Очень сильно, заставляет задуматься": после слов Анастасии Приходько слезы навернулись на глаза

Показать еще