Популярна блогерка Софія Стужук стала великим розчаруванням для багатьох українців. Дівчина довгий час мовчала про те, як окупанти методично та жорстоко вбивають її земляків, а зараз продовжує працювати на російську аудиторію.

Куди не глянь, Стужук скрізь намагаються змішати із брудом і висміюють усе, що вона робить.

Софія Стужук, instagram.com/sofia_stuzhuk

Приміром, один із користувачів Twitter згадав, як блогерка склала список із 200 критеріїв, яким має відповідати її обранець. Найсмішніший з них: "Мій чоловік довіряє мені в питаннях здоров'я".

Скріншот: twitter.com/OstAnatoliy

Популярні новини зараз

"Христос воскрес і ви воскреснете": патріарх Гундяєв закликав росіян йти помирати за "квиток до раю"

Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста

Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі

За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу

Показати ще

Скріншот: twitter.com/OstAnatoliy

Цікаво те, що через ускладнення від коронавірусу в 2020 році помер чоловік Стужук - Дмитро. Спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося.

Користувачі мережі викинули декілька смішних коментарів. Деякі заявили, що після смерті чоловіка Софія добре влаштувалася, зайнявши нерухомість.

Коментарі - twitter.com/OstAnatoliy

Коментарі - twitter.com/OstAnatoliy

Варто зазначити, що у шлюбі блогерів народилося двоє дітей – Давид та Лола. Про нові стосунки Стужук поки що мовчить, але вони однозначно існують.

Раніше ми писали про те, що Софія Стужук ледь не перерізала себе трусами, "вітаючи" з Днем Конституції: "На стіл засунула свої цицьки"

Як повідомляв Знай.ua, Софія Стужук вляпалася на повну, виступаючи за мир, а не за Україну: "Я за те, щоб росіяни жили спокійно"

Також портал Знай.ua писав, що Наталія Холоденко "накинулася" на Софію Стужук, яка заговорила про війну через 2 місяці: "Боже, яка подія"