Українці значно вирішили скоротити споживання сиру. Експерти вже виявили справжню причину таких дій.
Про це повідомили фахівці аналітичної платформи " Інфагро ".
Наразі внутрішні продажі сиру сильно сповільнилися, і причиною цього могли стати не лише масові ракетні обстріли, а й загальне економічне становище наших громадян.
На полицях супермаркетів сири дорожчають щодня, і воно досить сильно відображається на наповненості гаманців українців. Саме тому зараз продавці намагаються стимулювати продаж різними акціями та зниженнями цін. Вони практично щодня відбуваються.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
"Однак базові прайси продавці не мають наміру знижувати, більше того, деякі навпаки приймають рішення про хоча б незначне, але збільшення їх, мотивуючи подорожчанням сировини. У жовтні сировари вперше за тривалий період намагаються збільшувати і експортні ціни", - зазначили аналітики.
Деякі сировары почали компенсувати зниження внутрішнього попиту експортом продукції до Європи, адже збувати товар потрібно у будь-якому разі.
П'ята частина загального виробництва напівтвердого сиру в Україні прямує на зовнішні продажі, і не спостерігалося вже досить давно.
"Такого не було з моменту закриття Росією свого ринку у 2015 році. Більше половини вивезеного сиру відправлено до Польщі. За три квартали обсяг експорту сиру збільшився приблизно на 40%", - додали експерти.
Крім того, найімовірніше в Україні відбудеться зростання цін на молочну продукцію на 10%, і це щонайменше до кінця року.
Нагадаємо, що в Україні 70% шкіл вже готові до навчального процесу в умовах війни – діти будуть у безпеці
Раніше повідомлялося, що заряджайте та готуйте вже зараз: українцям показали графік відключення світла, список адрес
Також, перелік заборонених предметів та дій у сховищах: які правила порушують українці найчастіше