Деякі українські пенсіонери можуть припинити отримувати пенсії. На це є кілька причин, про які розповідає портал "На пенсії".

Відповідно до законодавства, українці повинні отримувати пенсії щомісяця за місцем проживання в межах України, зазначеною в заяві. Виплати можуть надходити на банківську картку чи через пошту.

Пенсіонери, скріншот: YouTube


Втім, Пенсійний фонд використовує систему моніторингу і в деяких випадках може призупиняти пенсійні виплати. Так, залишитися без пенсії українець може у разі закінчення терміну банківської картки. Якщо це сталося, то пенсію автоматично перенаправляють на пошту, але якщо людина не забирає гроші протягом більш як 6 місяців, то нарахування виплат припиняється.

Також виплата пенсій зупиняється, якщо людина не знімає гроші з пенсійної картки рік та більше. Банк інформує про відсутність активності ПФУ, а той, у свою чергу, припиняє виплати.

Популярні новини зараз

Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт

Гороскоп на лютий-2023 для всіх знаків Зодіаку: таємне кохання Тельців, труднощі Раків та небезпечне 23 число для Козерогів

Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії

Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів

Показати ще

Пенсіонери. Фото: скриншот відео

Здебільшого це не загрожує більшості українців, адже жити доводиться від пенсії до пенсії. Втім, пенсіонери, які виїхали за кордон, зокрема через війну, часто не знають про дію цих правил, і тому ризикують втратити виплати.

Водночас виплати блокуються не назавжди, а лише доти, доки пенсіонер не звернеться до Пенсійного фонду, написавши заяву на відновлення пенсії.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, минулорічні субсидії зникнуть? З 1 грудня в Україні допомогу нараховуватимуть у новому форматі, що зміниться.

Також наш портал інформував, грошова форма субсидій та опалювальний сезон в умовах війни: у Міністерстві соціальної політики розповіли про зміни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Гетьманцев розповів про підвищення тарифів: коли переглянуть вартість комуналки .