Існує багато цікавих лайфхаків, як застосувати той чи інший продукт з корисною метою і часто не за основним його призначенням. Таким чином друг життя можна дати багатьом відходам. Зокрема й шкірками з багатьох овочів та фруктів.
Наприклад, не варто викидати шкірки гранатів, адже вони неабияк згодяться під час весняно-літнього сезону на городі. Українцям розповіли, чим такий продукт буде корисним. Головне у цій справі їх висушити та потім правильно застосувати у боротьбі зі шкідниками.
Крім шкірок гранатів, на городах і дачах успішно застосовують й шкірки бананів чи цитрусових. Їм також можна знайти практичне й корисне застосування в саду.
Як застосовувати шкірки гранатів у городництві та садівництві
Передусім, варто мати на увазі, що з висушених шкірок гранатів можна зробити антимікробний настрій. Ним при потребі можна обприскувати рослини, що потерпають від таких проблем, як борошниста роса, фітофтороз, кладоспоріоз, фузаріоз.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Для приготування цього чудодійного засобу необхідно 150 г сухих шкірок залити одним літром води. Проварити все разом протягом 30 хвилин. Навар перед застосуванням розводять у воді (1:10) і додають господарське мило (на 10 л води 100 г мила).
Нагадаємо, українцям нагадали про борги за комуналку: як це вплине на призначення субсидії
Як повідомляв "Знай.ua", викиньте це негайно: як переконатися, що їжа безпечна для вживання, якщо холодильник довго не працював
Також "Знай.ua" писав, продукти, які допоможуть зігрітися: збережуть тепло у критичній ситуації