Мешканці української столиці почали одержувати оновлені паперові платежі за світло. Представники однієї з енергокомпаній заявили, що зробили все для того, щоб людям було простіше та зрозуміліше працювати з документом. Давайте дізнаємося, що саме змінилося в платіжках за світло для киян.

Про це стало відомо завдяки детальній інформації гендиректора компанії YASNO Сергія Коваленка.

Українці без світла, фото: Знай.ua

Для паперових рахунків за світло у Києві змінили візуальне розмежування, а ще:

- Форму для внесення актуальних показань. Вона стала розширеною, щоб можна було передати дані із різних типів лічильників;

Популярні новини зараз

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

"Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще

- у полі із показаннями, зафіксованими постачальником, тепер інформація від двозонного/тризонного лічильника вказується в окремих зонах;

- у блоці розрахунків додали більше інформації. Зокрема, з'явилися дані про очікуване споживання та рекомендовану суму до сплати;

- для швидкої ідентифікації та зручної оплати вказали код EIS та QR.

Нова платіжка Yasno, скріншот: Facebook

"Ми хотіли максимально уникнути непорозумінь під час оновлення. Щоб оплати завжди проводилися на правильний рахунок, за коректними реквізитами, а ви розуміли, чому сума до сплати саме така, а не інша", – наголосив Коваленко.

Також гендиректор YASNO зазначив, що, як і раніше, платіжка доступна в онлайн-форматі. Зокрема, в особистому кабінеті та мобільному додатку.

Нагадаємо, українцям дописують зайві куби у платіжках за газ, у відомствах пояснили причину: перевірте зафіксовані обсяги.

Раніше повідомлялося, що з платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Також, довідка для пільг та субсидій: у "Нафтогазі" українцям показали, як все зробити не встаючи з дивана.