Коли приходять холоди, то українці шукають способи заощадити на платіжках за опалення. У мережі можна знайти чимало рекомендацій, втім, багато хто з них не те, що не працює, а навпаки - збільшує витрати. Якими "лайфхаками" краще не користатися, розповідає портал woman24.
Міф №1
Використовувати електричні обігрівачі, які нібито ефективніші за центральне опалення. Такі методи опалення лише збільшують витрати на електроенергію та не дозволяють ефективно обігріти велику площу. Та й в умовах вимкнення світла цей варіант не підходить.
Міф №2
Є думка, що встановлення "розумного" лічильника дозволяє заощадити гроші. Ця думка помилкова, оскільки пристрій лише показує дані про споживання.
Міф №3
Вимикати опалення, коли вдома нікого немає. Такий спосіб не допоможе заощадити, оскільки кожен запуск опалення потребує додаткового споживання електроенергії, що лише збільшить суми у платіжках.
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Міф №4
Швидко обігріти будинок за рахунок збільшення потужності опалення. Метод також не робітничий. Будинок не нагріється швидше, ніж звичайно, а споживання більшої кількості енергії тільки збільшить суми в платіжках.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як під час відключення електроенергії убезпечити власний будинок: інструкція щодо використання свічок та генераторів.
Також наш портал інформував, температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря.