В Україні вже майже рік триває повномасштабна війна, якої не видно кінця. Громадяни стали жити значно гірше, проте духом не падають. Скільки в середньому потрібно грошей мешканцям найдорожчого регіону України – Києву.
Сюжет записано журналістами телеканалу "Київ".
Там кореспонденти запитували у звичайних громадян, скільки їм потрібно грошей для того, щоб почуватися комфортно, і скільки вони в середньому витрачають щомісяця.
Економіст Григорій Кукуруза при цьому одразу зазначив, що близько 18-20 тисяч гривень буде достатньо для звичайного киянина, щоб жити в достатку. Проте, їх десь треба ще знайти, а з роботою, як і раніше, туго.
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого
Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
З’явилися нові подробиці здачі Криму під ЧФ росії: Порошенко особисто лобіював (відео)
Одна з дівчат розповідає, що лише половина зарплати щомісяця у неї йде на нікотин, а до цього ще треба додати допомогу мамі, догляд за собаками, покупка їжі, одягу тощо. Всього щомісяця щонайменше йде тисяч 12.
Далі пенсіонер наголосив, що витрачає всю пенсію. Більшість йде на квартплату, ліки, і все інше тільки на їжу.
Молода дівчина витрачає не менше 30 тисяч гривень, і більшість із цих коштів йде на житло, яке вона знімає разом із подругою. Нерухомість у столиці почала повертатися на довоєнні суми, тому це справді дуже багато з огляду на ситуацію в країні.
Також кияни витрачають дуже багато на пальне для автомобіля, адже воно з початком війни теж почало стрімко дорожчати. Відкладати гроші у городян не завжди виходить через високі ціни.
У середньому сума, яку називали кияни – 10-15 тисяч, і витрачають здебільшого на речі, без яких зараз неможливо прожити – квартира та їжа.
Нагадаємо, що ціни на молоко знову злетять: скільки часу залишилося, щоб купити дешево продукт
Раніше повідомлялося, що горе запивати наразі не вийде: в Україні сильно зросла ціна на алкоголь
Також, комуналка подорожчала на 25%: чому в Україні тарифи "заморозили", а платіжки зростають