Аварії на дорозі трапляються щодня, і часом причини цього найбанальніші. Всі знають про цю заборону, але далеко не всі дотримуються, що і призводить до неприємних наслідків.
У поліції нагадали українцям про заборону використання мобільних телефонів під час перебування за кермом. Тобто в жодному разі не можна тримати його в руках, інакше це загрожує не лише створенням аварійної ситуації, а й штрафом.
Винятком є водії оперативних транспортних засобів під час виконання невідкладного службового завдання.
"Під час керування транспортним засобом заборонено користуватися мобільним телефоном, тримаючи його в руках. Відповідальність за це правопорушення регулюється ст. 122 (порушення правил дорожнього руху) Кодексу про адміністративні правопорушення", – сказано у повідомленні.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Зокрема не можна говорити телефоном. Причина одна, але суттєва - реакція людини сильно сповільнюється, і потрібно у кілька разів більше часу на реагування у випадку, якщо ситуація на дорозі різко зміниться.
Також, частина водіїв, зокрема початківців, можуть зосереджувати свою увагу виключно на смузі руху, і починають пропускати повз вуха ситуацію навколо. Це також загрожує.
Порушення цього правила призводить ще й до штрафу у розмірі щонайменше 510 гривень.
У поліції рекомендують зупинитися у дозволеному місці, якщо дзвінок не може почекати, і лише після цього починайте розмову. До речі, якщо можливо, то краще використовувати ще й спеціальну гарнітуру, але це лише в тому випадку, якщо ви не відволікатиметеся від процесу водіння.
Нагадаємо, що "Ощадбанк" порадив українцям, як убезпечити себе від шахраїв у чат-ботах.
Раніше повідомлялося, що українці з картками "ПриватБанку" тонуть у кредитах, сліз більше не лишилося
Також, так само, як і у чоловіків: кому з українок заборонено залишати країну до кінця війни