Один з улюблених в українців видів м'яса, свинячий ошийок, на декілька гривень подешевшав.

Дані опубліковані на порталі Мінфін, де проводиться автоматичне оновлення цін щодоби. Тут можна побачити, що ціни на деякі сорти м'яса трохи подешевшали.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціна на куряче філе в більшості супермаркетів становить за кілограм — 136,93 грн, хоча ще тиждень тому вартість становила 138,38 грн за кілограм. Найменша ціна встановлена в супермаркеті Auchan, де товар реалізовують за 129,9 грн.

Ціна на м'ясо. Фото: скриншот Мінфін

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну

У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Куряче стегно подешевшало на 4 грн з 97,95 грн до 93,95 грн за кілограм. Мережа магазинів Varus продає товар чи не найдорожче – за 97,9 грн за кілограм. А найменша вартість наразі в Novus – 89,99 грн.

Ціна на м'ясо. Фото: скриншот Мінфін

Свинячий ошийок раніше можна було придбати за 197,44 грн/кг, тепер вартість зупинилася на позначці 193,75 грн/кг. Водночас є місця, це ціни ще вищі: Auchan продає кілограм за 200,95 грн, а Megamarket – за 216 грн.

Ціна на м'ясо. Фото: скриншот Мінфін

Грудинка в Україні 2 лютого коштує 170,56 грн/кг, а не 174,81 грн/кг, як це було у січні. Ще на 4 грн впала вартість лопаток. Кілограм є змога купити за 158,14 грн, а мережа Varus взагалі опустила цінник до 145,9 грн/кг.

Ціна на м'ясо. Фото: скриншот Мінфін

Нагадаємо, ми писали, що жити стане солодше: в Україні супермаркети різко опустили ціни на цукор та борошно.

Як повідомляв "Знай.ua", в Україні змінять класифікацію яєць, на прилавках буде простіше знайти потрібні.

Також "Знай.ua" інформував, кому краще відмовитися від сала, поки інші насолодяться його корисними властивостями: фігура залишиться стрункою.