Українські супермаркети на початку лютого змінили ціни на популярну консервацію. Скільки доведеться викласти за зелений горошок, кукурудзу та оливки, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Цінники на консервацію у супермаркетах почали більше радувати гаманці українців, адже перші дні лютого знаменувалися здешевленням.

Консерви, скріншот: YouTube

Зелений горошок

Так, станом на 3 лютого зелений горошок Novus в середньому пропонується за ціною 29,99 гривні за 410 грамів. У січні вартість цього ж продукту сягала 34,19 гривні. Зелений горошок торгової марки "Верес" у середньому коштує 36,95 гривні за 400 грамів, що майже на 4 гривні дешевше, ніж попереднього місяця.

Ціни на горошок. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз

Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети

Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста

Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Кукурудза

Середній цінник на цукрову кукурудзу встановлено на рівні 33,37 гривні за 420 грамів, тоді як минулого місяця вартість становила 34,32 гривні. Кукурудза торгової марки "Верес" подешевшала з січневих 43,06 гривні до 37,72 гривні за 340 грамів.

Ціни на кукурудзу. Фото: скрін Мінфін

Оливки

Оливки "Іберіка" зелені без кісточки зросли в ціні з 27,90 до 29,30 гривні за 170 грамів. Водночас продукт цієї торгової марки, але в 300-грамовій упаковці подешевшав з 73,03 до 65,99 гривні.

Ціни на оливки. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям доводиться економити та "ловити" знижки через інфляцію: як сильно виріс середній чек у супермаркетах.

Також наш портал інформував, прощавай, шаурма: супермаркети підняли цінники не лише на хліб, а й на лаваш.

Крім того, ми писали майже в 2,5 раза дорожче: українців приголомшили новими цінами на моркву.