Зірки рідко помиляються, і всі астрологи в один голос кажуть, що потрібно уважно читати те, що кажуть майстри. За словами астроекспертів, перші десять днів останнього місяця зими "подарують" двом знакам Зодіаку дуже багато труднощів, крізь які необхідно буде пройти.

Один із українських астрологів, який публікує свої прогнози на YouTube, розповів, кому із знаків необхідно готуватися до неприємних "пригод".

Близнюки

Сузір'я Близнюків

Близнюкам доведеться цей час тримати голову холодною. Відносини з друзями та колегами можуть сильно зіпсуватися. Однак ви зможете все виправити, якщо навчитеся слухати оточуючих і не сперечатися просто так.

На думку астрологів, Близнюки можуть уникнути багатьох проблем, якщо прислухаються до порад оточуючих і стануть трохи добрішими. Попрацюйте над собою та смуга невдач відступить.

Популярні новини зараз

Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"

У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі

Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня

Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців

Показати ще

Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube

Сузір'я Терезів

Представникам цього знака слід забути про свою байдужість. Якщо ви звикли відкладати важливі справи в довгу скриньку, перекладати обов'язки на інших і ухилятися від відповідальності, то чекайте на біди. Астрологи попереджають, що все це може обернутися грандіозним крахом усієї вашої репутації.

Терезам потрібно задобрити долю, щоб уникнути "чорної смуги". Проаналізуйте свої вчинки, усвідомте помилки та спробуйте допомогти тим, хто потребує підтримки.

Нагадаємо, залишаться без грошей: яким двом знакам Зодіаку дуже не пощастить у лютому.

Раніше повідомлялося, ці знаки Зодіаку з пелюшок мають гостру інтуїцію, справжні яснозорці: з ними, хоч у казино.

Також, чим приваблюють дівчата, за своїм знаком Зодіаку: невеликий секрет.